Šmoulové

Informace

Vtip dňa

RSS nouvelles

Odpočítavaní

RSS

RSS

Články

Hotel na mieste Ikey zatiaľ v príprave

Polyfunkčný komplex pri bratislavskej Kuchajde sa má rozostavať na jar
Architektonicky netradične riešený hotel na mieste bývalého nábytkového domu Ikea v Bratislave je v stavebnom konaní. Oproti pôvodným plánom sa mierne oneskoril, developerská spoločnosť BZ Group plánuje výstavbu naštartovať na jar 2009.

„V súčasnosti rokujeme s hotelovými operátormi,“ pre TRENDreality.sk vysvetľuje Katarína Činčurová zo skupiny BZ. Podľa nej by malo byť konkrétne meno známe do konca tohto roka.

Medzičasom sa mierne pozmenili čísla a dispozície, K. Činčurová hovorí o 200 izbách a zhruba päťdesiatke apartmánov. Hotel bude len vo výškovej 23-podlažnej časti, nižšia osemnásťpodlažná zabezpečí administratívu. Architektúra sa nemá meniť.

Prvé dve podlažia podnože zaberie obchodné centrum s rôznym mixom nájomcov, o ktorých je podľa zástupcov developera zatiaľ predčasné hovoriť. Vzhľadom na dobrú dostupnosť objektu však možno očakávať štýl podobný neďalekému Polusu.

Komplex v tvare dvoch písmen „L“ už má územné rozhodnutie, v súčasnosti čaká na stavebné povolenie. Obchodný riaditeľ Andrej Slezko hovorí o plánovanom dokončení v roku 2010. Celkové náklady vo výške jednej miliardy korún zverejnené pred vyše rokom pravdepodobne narastú.
viac na http://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/hotel-na-mieste-ikey-zatial-v-priprave/142341.html
Žádné komentáře
 
V prípade ak sa na stránke nachádzajú články, fotky, ktoré podliehajú autorským právam, prosím, oboznámte ma s tým na adrese modrejsmoula@azet.sk.Autor sa zrieka zodpovednosti za akýkoľvek právny postih z dôvodu obmedzenia a neoprávneného šírenia autorských práv, bez predchádzajúceho upozornenia.Zmyslom tejto stránky nie je protiprávne konanie, stránka slúži výhradne na súkromné účely.