Šmoulové

Informace

Vtip dňa

RSS nouvelles

Odpočítavaní

RSS

RSS

Vzťahy a láska

 
"...Musíme byť trocha podobní,
aby sme si rozumeli,
ale aj trocha rozdielni,
aby sme sa milovali
..."

Už ste vyskúšali všetko. Opili ste sa, vaše vlasy výrazne zmenili podobu, celý víkend ste preplakali v posteli a text pesničky Nothing Compers to You viete naspamäť už aj odzadu. No stále sa vám nedarí zabudnúť na toho, ktorý vás opustil. Nastal čas zmeniť vnútorné naladenie a sebaľútosť nahradiť pozitívnymi myšlienkami. Hudba vám pomôže!
Ona má rada divadlo, kvalitnú literatúru a džez. On, ale tú divadelnú „snobáreň“ vôbec nemusí, knihy ho unavujú a džezu nerozumie. Zbožňuje však športové prenosy, akčné trháky a tvrdý rock. Problém, alebo banalita? Je dôležité, aby boli dvaja ľudia, ktorí sú spolu takmer rovnakí? Fandí vôbec láska rozdielnostiam?
1  
2  
 
V prípade ak sa na stránke nachádzajú články, fotky, ktoré podliehajú autorským právam, prosím, oboznámte ma s tým na adrese modrejsmoula@azet.sk.Autor sa zrieka zodpovednosti za akýkoľvek právny postih z dôvodu obmedzenia a neoprávneného šírenia autorských práv, bez predchádzajúceho upozornenia.Zmyslom tejto stránky nie je protiprávne konanie, stránka slúži výhradne na súkromné účely.