Šmoulové

Informace

Vtip dňa

RSS nouvelles

Odpočítavaní

RSS

RSS

Vzťahy a láska

10 piesní, ktoré vyliečia vaše zlomené srdce!

Už ste vyskúšali všetko. Opili ste sa, vaše vlasy výrazne zmenili podobu, celý víkend ste preplakali v posteli a text pesničky Nothing Compers to You viete naspamäť už aj odzadu. No stále sa vám nedarí zabudnúť na toho, ktorý vás opustil. Nastal čas zmeniť vnútorné naladenie a sebaľútosť nahradiť pozitívnymi myšlienkami. Hudba vám pomôže!

1. Toploader – Dancing in the Moonlight

Pesnička, pri ktorej sa jednoducho musíte usmievať. V našom éteri sme od tejto kapely nič významnejšie nezaregistrovali, ale táto pieseň skutočne stojí zato. Dôkazom je aj to, že ešte stále rotuje na frekvenciách našich rádií. Len tak náhodne započutá vie vždy vylepšiť deň. Účinky sú ešte lepšie, ak ju počúvate programovo. Pustite si ju, keď sa pripravujete na párty a určite sa budete skvele baviť.

2. Le Payaco – Keď doma ležíš smutná

„Vôbec všeličo pekné sa ešte môže stať...“ V tomto duchu sa nesie celá skladba a zaručene presvetlí každý čierny deň. Príjemná melódia, skvelý text.

3. Norah Jones – Feelin' the Same Way

Čarovná. Taká je sama Norah Jones a rovnaká je jej hudobná produkcia. Feeling the Same Way je pesnička z jej debutového albumu. Má v sebe zvláštnu energiu, ktorá upokojí rozbúrený rytmus vášho srdca. Vypočujte si ju spoločne s jej presláveným Sunrise a znovu objavíte jemnú krásu sveta.

4. Santana – Smooth

Najpopulárnejší album famózneho gitaristu Carlosa Santanu sa volá Supernatural. Piesne na ňom sú skutočne nadprirodzene dobré, čoho dôkazom je aj Smooth. Pri tejto pesničke sa vykonáva dobre asi akákoľvek činnosť. Odporúčame ju však počúvať len tam, kde máte väčší priestor. Tento song má totiž v sebe toľko energie, že vás nenechá len tak sedieť na mieste. A o smútení a smoklení nemôže byť ani reč.

5. The Killers – All These Things That I've Done

Na bojovnú náladu. Zimomriavkový refrén tejto piesne „I got soul, but I'm not a soldier“ vás prinúti hrdo zdvihnúť hlavu a opäť bojovať o svoje miesto pod slnkom. Silne motivačná pieseň od amerických rockerov.

6. Pulp Fiction – Misirlou

Kultový hudobný kúsok z kultového filmu. Tentokrát na seba neberú výrazné emócie slová, ako to bolo v predchádzajúcom prípade, ale hudba. Základný motív skladby tvorí populárna grécka pieseň. Skvelý rytmus dovoľuje tvoriť odvážne tanečné kreácie, napríklad zúrivý býk a toreádor. A to môže byť v porozchodovom štádiu celkom oslobodzujúce.

7. Gloria Gaynor – I Will Survive

Klasika, ktorá tu nemôže chýbať. Zhudobnený návod ako sa zotaviť po „kopačkách“, práve oslavuje 30 rokov. Za ten čas v ňom našlo silu určite veľa ľudí. Pieseň však zažila aj viacero paródií. Môžete pridať vlastnú, patrí totiž k obľúbeným karaoke songom. Vykričíte svetu, čo sa vám prihodilo a zároveň sa zabávate s najlepšími priateľmi. Ak na karaoke nemáte predpoklady, skúste to aspoň s refrénom ráno v sprche. Skvele sa tak začína deň.

8. U2 – Beautiful Day

Či už s ním, alebo bez neho, každý deň môže byť krásny. Ak pre zamračenú situáciu vo vašej duši nevidíte ani slnko na oblohe, pustite si Bona a jeho formáciu. Už prvé tóny Beautiful Day vás presvedčia, že je stále prečo žiť.

9. Feist – Mushaboom

Kanadská speváčka začína byť pomaly známa aj v našich zemepisných súradniciach. Pesnička Mushaboom z jej albumu Let It Die má hravú melódiu, ktorá sa vám už po prvom vypočutí natrvalo usadí v hlave. A najmä vyvolá dobrú náladu.

10. Touch and Go – Would you..?

I've noticed you around. I find you very attractive. Would you go to bed with me? Nič iné sa v tejto skladbe nedozviete. No aj tak má skutočne skvelý náboj a právom uzatvára zoznam desiatich piesní s uzdravujúcimi účinkami. Takže pridajte na hlasitosti, pozitívnom myslení a utekajte nacvičovať zvodné pohľady. Tento song je na to stvorený.
Žádné komentáře
 
V prípade ak sa na stránke nachádzajú články, fotky, ktoré podliehajú autorským právam, prosím, oboznámte ma s tým na adrese modrejsmoula@azet.sk.Autor sa zrieka zodpovednosti za akýkoľvek právny postih z dôvodu obmedzenia a neoprávneného šírenia autorských práv, bez predchádzajúceho upozornenia.Zmyslom tejto stránky nie je protiprávne konanie, stránka slúži výhradne na súkromné účely.