Šmoulové

Informace

Vtip dňa

RSS nouvelles

Odpočítavaní

RSS

RSS

Zdraví


 

Zdraví

Staré latinské přísloví praví:
"Ve zdravém těle zdravý duch",

proto je zdraví nejdůležitější součastí našeho života
kde se jedná o stav pohody,
fyzické a duchovní síly a dobré obranyschopnosti
vůči nastrahám (virům a bakteriím) ve světe. Zdraví člověka je založeno na zdravé rodině, zdravé komunitě a zdravé (celé) společnosti ve zdravém světe. Protože bylo zjištěno, že zdraví jednotlivé buňky v osobě závisí na celkovém zdraví osoby, jak je to s jednotlivcem ve společnosti. Několik příkladů těchto zdravých společností existuje v současném světe, obvykle jsou izolovány...Trávíte většinu času v předklonu nad klávesnicí nebo pracovním stolem?
Potom máte nejspíš problémy se zády.
Následujících deset tipů vám pomůže definitivně skoncovat s otravnou bolestí zad...
Nejlepší ochranou proti rakovině je zdravá strava, ale určitou prevenci mohou poskytovat i některé potravinové doplňky. Jiné mohou podpořit klasickou léčbu rakoviny a pomoci zmírňovat její nepříjemné vedlejší účinky.
 
V prípade ak sa na stránke nachádzajú články, fotky, ktoré podliehajú autorským právam, prosím, oboznámte ma s tým na adrese modrejsmoula@azet.sk.Autor sa zrieka zodpovednosti za akýkoľvek právny postih z dôvodu obmedzenia a neoprávneného šírenia autorských práv, bez predchádzajúceho upozornenia.Zmyslom tejto stránky nie je protiprávne konanie, stránka slúži výhradne na súkromné účely.